Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem (prenotim me 20% te vleres)

2023-04-05 07:15   Real Estate   Tirana   346 views Reference: 99

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 53 000 €


Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Mangalem tek Ali Demi.
Duke filluar nga: -Garsoniere 29,000 Euro -1+1 53,000 Euro
-Cilesi shume e larte ndertimi.
-Dorezim me dokumentacion te rregullt.
-Mobilim i pjesshem i apartamentit.
-Objekte te termoizoluara kundra te ftohtit dhe te nxehtit me Rockwool me sistem kapot.
-Zeizolim
Hidroizolim me Alwitra, Dorken.
Per me shume informacion: 0685080346

Informacione shtese

Siperfaqja
53
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament