Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko!

2023-05-08 09:20   Real Estate   Tirana   46 views Reference: 263

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 87 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor prane Fiore Di Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati buze rruges dhe eshte i organizuar ne 1 sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon.

Mundesi perfekte investimi bejeni tuajn apartamentin.

Informacione shtese

Siperfaqja
52
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament