Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyr!

2023-05-20 13:59   Real Estate   Tirana   207 views Reference: 341

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 108 000 € Dakortesuar


MUNDESI IDEALE INVESTIMI!!

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyr.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem i cili ben shperndarjen e dhomave ,disponon nje mini depo me dollap ,dhome gjumi te bollshme ,nje dhome studio ose gjumi ne varesi te klientit ,kuzhine si dhe sallon gatimi te vecuar me ndicim natyral ,nje tualet te rinovuar sipas ndertimeve te fundit inkaso .
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te funidt te nje pallati ekzistues orjentimi jug-perendim-veri-lindje shikon ne te 2 krahet .
Apartamenti disponon certifikat pronsie te rregullt.

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament