Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Kongresi i Manastirit per 65`000Euro!

2023-05-17 10:23   Real Estate   Tirana   126 views Reference: 319

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 65 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Kongresi i Manastirit per 65`000Euro
Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi ekzistues pa ashensor.
Organizohet ne 1 sallon,ambjent gatimi te vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.
Apartamenti ka orjentim Lindje - Perendim dhe ka pamje te lire nga te dy drejtimet.
Prona disponon certifikate pronesie.

Informacione shtese

Siperfaqja
56
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament