Shitet apartament 1+1 prane Komunes se Parisit

2023-05-12 10:06   Real Estate   Tirana   117 views Reference: 292

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 €


Shitet apartament 1+1 tek mbikalimi i Big Market, prane Komunes se Parisit tek rruga Rrapo Hekali.

Apartamenti organizohet ne nje korridor shperndares, 1 ambjent ndenjeje dhe gatimi me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi qe ka perseri dalje ne ballkon si dhe 1 tualet.

Siperfaqja e apartamentit eshte 81 m2 bruto dhe 70 m2 neto, ne apartament sapo jane bere investime se fundmi si shtrimi me parket, dritare dhe dyer te reja, punime murale etj

Prona disponon dokumentacion te rregullt.

Mos ngurroni te me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
81
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament