Shitet Apartament 1+1 te Fusha e Aviacionit !

2023-04-10 16:00   Real Estate   Tirana   104 views Reference: 127

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 72 000 €


Ofrohet apartament per shitje te ish fusha e Aviacionit.

Pjese e nje objekti sherbimi e banimi 9 dhe 11 kate, 2 kate parkim nentoke.

Planimetri e rregullt dhe hapesira te shfrytezueshme ne maksimum.

Cilesia e ndertimit sipas standarteve eropiane, sistem kapot, dritare dopio xham etj.

Mundesi shume e mire investimi.

Informacione shtese

Siperfaqja
72
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament