Shitet Apartament 1+1 te Fusha e Aviacionit !

2023-05-25 13:38   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 375

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 79 500 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, Rruga "Beniamin Kruta".
Pjesë e një objekti banimi e shërbimi 9 dhe 11 kate, 2 kate parkim nëntokë.

• Planimetri e rregullt dhe hapësira të shfrytëzueshme në maksimum.
• Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane: sistem kapot, dritare dopio-xham etj.
• Mundësi shumë e mirë investimi.
• Në fazë ndërtim

Informacione shtese

Siperfaqja
72
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament