Shitet apartament 1+1 te kompleksi Magnet prane 21 Dhjetorit!

2023-05-08 10:36   Real Estate   Tirana   152 views Reference: 267

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 te kompleksi Magnet prane 21 Dhjetori.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallatI te ri me ashensor.

Organizohet: ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi,1 dhome gjumi, dhe 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Ne prone jane bere investime shtese si: parket, dyert e brendeshme prej druri, dritare dopio xham termike, dhe mobilim shume cilesor.
Planimetria eshte e rregullt cka mundeson shfrytezim maksimal te hapesirave.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 57.2 m2.

Informacione shtese

Siperfaqja
57
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament