SHITET APARTAMENT 1+1 TE PAZARI I RI!

2023-05-18 11:38   Real Estate   Tirana   29 views Reference: 327

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 119 000 €


Shitet apartament midis Pazarit te ri dhe ATSH. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me dy ashensor. Organizohet ne korridori qe ben shperndarjen e dhomave, nje dhome ndenje plus kuzhine paksa te vecuar, nje dhome gjumi, tualeti dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me elitare dhe me te qeta te kryeqytetit, ka cdo fasilitet prane si shkolla, kopeshte, farmaci, supermarkete, bar etj.
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per cdo informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament