SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA CAJUPI!

2023-05-18 11:27   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 325

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 55 000 €


Apartamenti ndodhet ne rrugen 'Kongresi i Manastirit' , prane Gjimnazi "Andon Zako Çajupi" Pozicionohet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te vitit 2009 pa ashensor..
Organizohet ne koridorin qe ben shperndarjen e dhomave, dhome ndenjeje me kuzhine paksa te vecuar, dhome gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone te vogla dhe nje verande. Zona ka shume facilitete si supermarkete, farmaci, laboratore etj. Ndodhet fare prane spitaleve, shkollave dhe kopshteve. Eshte nje lagje e pershtatshme per familjare dhe studente.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Ka siperfaqe totale 68m2 dhe orientim Jug !

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament