SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BULEVARDI I RI!

2023-05-26 08:15   Real Estate   Tirana   27 views Reference: 379

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 90 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 tek Marga 2 ne Bulevardin e Ri.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste.
Organizohet ne nje dhome gjumi,nje sallon,tualet dhe nje ballkon.Siperfaqe totale 64m2
Se bashku me apartamenti shitet dhe nje post parkimi.

Mundesi perfekte investimi ne Top Location.

Informacione shtese

Siperfaqja
64
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament