Shitet Apartament 1+1 tek Mali Robit !

2023-05-23 10:38   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 350

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 63 000 € Dakortesuar


Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 1+1 ne nje kompleks banimi me pishine dhe shume prane detit!
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 58 m2 i organizuar ne nje ambient ndenje se bashku me guzhinen,1dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i investuar me dritare grila sistem kondicionimi mobilje druri etj.
Disponon certifikate pronesie

Informacione shtese

Siperfaqja
58
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament