Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi

2023-05-08 12:18   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 270

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 103 000 € Dakortesuar


Shitet apartament luksoz prane Zogut te Zi ne nje prej komplekseve ne te reja e me cilesore ne Tirane . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me sistem kapot e termoizolim me 2 ashensore , te mireadministruar e sistem sigurie 24 ore . Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje soxhorno te madhe bashke me kendin e gatimit , 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare , 1 ballkon dhe ka orientim nga jug - perendimi . Apartamenti eshte i mire investuar ku arredimi dhe te gjitha paisjet jane te markave me te njohura ne treg

Informacione shtese

Siperfaqja
65
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament