Shitet Apartament 2+1 afer Kompleksit Grand!

2023-05-18 11:38   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 326

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 140 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne katin e dyte pa ashensor, siper Kompleksit Grand ne zonen e Tregut Elektrik.
Ka nje siperfaqe neto ne certifikate 132.35m2
1 sallon te bollshem me ambientin e gatimit
2 dhoma gjumi
2 tualete
1 ballkon
Apartamenti i investuar dhe i pajisur me certifikate pronesie.

Informacione shtese

Siperfaqja
132
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament