Shitet apartament 2+1, gati per banim ne rrugen Siri Kodra

2023-04-11 12:14   Real Estate   Tirana   140 views Reference: 130

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 144 000 €


Shitet apartament 2+1, ne rrugen Siri Kodra, ne rezidencen Siri2.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2023, 200m nga dispanceria, eshte i sapo perfunduar, gati per banim.

Ka sip totale 102.5m2, ndodhet ne katin e 5, orientim veri.

Organizohet ne nje sallon me kendin e kuzhines se vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe ballkon.

Pallati eshte me fasade te ventiluar, zeizolim, aspirim te dedikuar, laminat AC5, pllaka porcelan.

Ka nje lokacion perfekt afer qendres dhe bulevardit te ri.

Ofrohet mundesi kreditimi.

Cmimi eshte i diskutueshem.

Informacione shtese

Siperfaqja
103
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament