Shitet apartament 2+1 ne Fresk,prane Restorant Freskut!

2023-05-09 08:55   Real Estate   Tirana   153 views Reference: 281

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 100 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 ne Fresk ne rrugen 'Thoma Filipeu', 5 minuta larg Restorant Freskut.

Ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe siperfaqe neto 92 m2. Eshte ne katin e dyte ne nje ndertim te vitit 2009.
Apartamenti organizohet ne nje ambjent gatimi dhe qendrimi se bashku, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare
si dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje dhe jug lindje gje qe
mundeson nje drite natyrale gjate gjithe kohes. Planimetria e apartamentit eshte e rregullt.

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament