Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Mangalem

2023-05-04 12:50   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 230

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 109 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne kompleksin Magalem Ali Dem
Ndodhet ne katin e 4-te me ashensor
Orientimi Veri-Lindje
Siperfaqe totale 85m2
Organizohet
1 dhome ndenje + kuzhine
2 dhome gjumi
1 tualet
1 ballkon

Apartamenti eshte i investuar dhe ka mobilim shume cilesor.

Informacione shtese

Siperfaqja
85
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament