Shitet apartament 2+1 prane Eleonores!

2023-07-21 13:18   Real Estate   Tirana   104 views Reference: 490

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 133 000 €


Ofrohet per shitje apartament 2+1 tek rr. Rrapo Hekali, prane market Aldi.

Organizohet ne nje sallon ndenjeje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar te zones. Investimi i brendshem eshte bere se fundmi, i gjithi eshte shtruar me parket dhe kondicionim ne te gjithe ambjentet.

Per informacione te metejshme, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
97
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament