Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Aura!

2023-06-06 10:40   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 407

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 103 500 € Dakortesuar


Vetem 1.5km larg qendres, po ndertohet me cilesi te larte dhe me rritme te shpejta kompleksi Aura.
Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 6 dhe ka siperfaqje 98.8m². Sic shihet ne planimetri apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug – Lindje, gje qe ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites

Informacione shtese

Siperfaqja
98
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament