Shitet apartament 2+1 te rr. Muhamet Gjollesha

2023-05-08 14:27   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 276

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 €


Shitet apartament 2+1; 60m2 i organizuar ne ambjentin e ndenjes dhe gatimit; 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Ambjenti eshte totalisht i investuar dhe rinovuar, me punime gipsi, ndricim led, grila persiane, dyer dhe dritare cilesore.

Ndodhet ne kat optimal, ne nje pallat ekzistues.

Pozicionimi eshte jug-lindje, perfekt per te ofruar drite dhe diell pjesen me te madhe te dites.
Pozicionim ne nje pike kyce, i aksesueshem thjeshtesisht me zona kryesore si stadiumi Dinamo e Myslym Shyri

Mos humbni rastin per ta pare i pari!

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament