Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik!!

2023-06-13 15:45   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 426

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 190 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 tek kopshti zoologjik

ndertim i ri me ashensor

2 dhoma gjumi 2 tualete

i mobiluar

ofrohen per shitje dhe 2 garazhde me cmim extra

Informacione shtese

Siperfaqja
120
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament