SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA!

2023-05-20 12:45   Real Estate   Tirana   159 views Reference: 338

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 115 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 tek zona e Medresese ,ne nje objekt te ri me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te jo te fundit dhe ka nje siperfaqe neto 73.1m2.
Organizohet ne : ambientin e madh per sallon me aneks te vecuar , 2 ambiente per dhoma gjumi, nje tualet dhe hapsira e ballkonit e mbyllur me vetrate.
Orientimi eshte Lindje-Perendim.
Apartamenti eshte i saporinovuar nga e para.

Prona disponon certifikate te rregullt hipotekore.

Informacione shtese

Siperfaqja
73
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament