SHITET APARTAMENT 2+1 tek Rruga e Elbasanit!

2023-05-29 08:47   Real Estate   Tirana   210 views Reference: 385

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 84 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 tek Drejtoria e Higjenes,Rruga e Elbasanit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit i sapo investuar.

Prona oraganizohet ne 2 dhoma gjumi,nje holl me kuzhine nje tualet.
Shtepia shitet e mobiluar.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 metrash nder te cilat 55 jan me certifikate pronesie dhe pjesa tjeter shtese.
Prona eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament