SHITET APARTAMENT 2+1+2

2023-04-11 07:16   Real Estate   Tirana   52 views Reference: 129

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 106 000 €


Rruga Sokrat Miho Astir

Apartament 2+1+2+ballkon 110 m² bruto, 100m² neto

Kati i dytë banim

I invetuar plotësisht

Me Sistem ngrohje

Dritare termike

Dysheme me parket druri masiv

Sistemi hidraulik me multistrat

Uji sanitar me kaldaj gazi shumë ekonomike 500-800 lekë/muaj

Me tavane dhe dekor gipsi

Dyshemeja me sistem izolimi

Dyer druri etje

E mobiluar

Shitet siç është e kompletuar

970€/m²

0676770978

Informacione shtese

Siperfaqja
110
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament