SHITET APARTAMENT 2+1+2 KOMPLEKSI AURA

2023-04-05 10:03   Real Estate   Tirana   323 views Reference: 101

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 121 500 €


Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe prej 121.5m2 ne rrugen “Dritan Hoxha”, Shume prane kupoles. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te njeres prej godinave te kompleksit Aura .
Perbehet nga korridori shperndares, ambienti i dites bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Veri- Lindje . Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Cilesi shume e lartë ndërtimi, fasadë e ventiluar, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23 m.Siguri dhe mirëmbajtje e kompleksit 24 orë perben avantazh gjithashtu.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
121
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament