Shitet Apartament 2+1+2 Kopshti Zoologjik!

2023-05-25 13:43   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 376

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 170 000 € Dakortesuar


Shitet Apartament 2+1+2 tek Kopshti Zoologjik, Rruga "Eduart Mane"
Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,
2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 103m²
Ndodhet në katin e 2 të një pallati i ri, me ashensor
Orientimi apartamentit është Jug- Lindje.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
103
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament