Shitet apartament 2+1+2 ne Laprake

2023-05-02 09:38   Real Estate   Tirana   176 views Reference: 217

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 115 000 €


Apartament 2+1+2 ne Laprake, prane spitalit ushtarak.

Siperfaqe totale 97m2 te organizuara ne korridor, sallon ndenjeje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri prej te cileve brenda dhomes matrimoniale, dhe 1 verande 16m2.

Apartamenti eshte i investuar me elektroshtepiake cilesore, mobilim te mire, panel diellor dhe kondicionim ne te gjithe ambjentet.

Per cdo informacion apo vizite ne prone, jeni te lutur te me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
113
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament