Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji!

2023-05-23 13:20   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 354

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 175 000 € Dakortesuar


Shitet Apartament ne Kompleksin Delijorgji me nje siperfaqe 98.7 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi secila me dalje ne ballkon, 1 sallon+ kuzhine te vecuar me dalje ne ballkon, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka orientim fantastik dhe drite natyrale gjate gjithe kohes.
Zona ne cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facililitetet per nje jetese komode. Gjithashtu eshte nje nga zonat me te kerkuara per banim dhe investim pasi ka kerkese te larte qiraje.

Informacione shtese

Siperfaqja
98
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament