Shitet Apartament 2+1+Verande tek Liqeni i Thate

2023-04-14 10:02   Real Estate   Tirana   54 views Reference: 156

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 188 700 €


Apartamenti ndodhet na katin e pare te nje pallati te ri te sapo perfunduar me punime shume cilesore.

Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande.

Prona disponon certifikate pronesie.

Informacione shtese

Siperfaqja
168
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament