SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK !

2023-05-05 10:01   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 247

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 €


Apartamenti është i pozicionuar në rrugën Dalip Topi, pa shkuar te Restorant Fresku.

Informacion mbi Apartamentin:
• Kati i 2 banimi
• Sipërfaqja Bruto: 134 m2
• Sipërfaqja Neto: 121 m2
• Me ashensor

Organizimi:
• Korridor Shpërndarës
• Ambjent Ndënje
• Ambient Gatimi
• 3 Dhoma Gjumi
• 2 Tualet
• 1 Ballkon
• Totalisht i Investuar dhe Mobiluar
• Kondicioner
• Dritare Dopio Xham
• Ndriçim natyral në çdo Ambient

Apartamenti ndodhet në një pallat të mirë administruar, me ashensor, ne nje zone qe ofron facilitete te shumta per nje jetese sa me komode. Orientimi jug, lindje dhe perëndim është mjaft i favorshëm duke bërë që apartamenti të ketë ndriçim natyral gjatë gjithë dites.

Për më shumë informacion më kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
121
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament