Shitet apartament 3+1 te "Garden Residence Turdiu"

2023-05-17 10:51   Real Estate   Tirana   43 views Reference: 320

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 125 000 € Dakortesuar"Garden Turdiu" nje rezidence qe eshte duke u zgjeruar per shkak te kerkesave te larta qe ka patur.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine ne ndertim dhe ka siperfaqe totale 115.77m2.
Sic mund te shihet ne planimetri, apartamenti ka organizim shume te mire dhe siperfaqe te mireshfrytezuar.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje, gje qe e ben te kete drite natyrale shumicen e kohes.

Punimet po ecin me ritme te shpejta fale punes te stafit te kualifikuar dhe pritet te mbaroje per 15 muaj.

Informacione shtese

Siperfaqja
115
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po