Shitet apartament 3+1 (Turdiu IshFusha Aviacionit)

2023-06-01 15:54   Real Estate   Tirana   228 views Reference: 404

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 158 200 € Dakortesuar


Ofrohet Apartament 3+1 per shitje tek Rezidenca Turdiu.

Ne cmim perfshihen dhe pajisjet hidrosanitare dhe Dyert e brendshme.
Apartamenti eshte 126.8m2 total, organizohet nga:
1 Sallon ndenjeje & kuzhina e gatimit
3 dhoma gjumi
2 tualete
1 Guarderobe
1 ballkon me pamje te gjere.
Apartamenti disponon dhe nje garazhd me cmim extra.
Planimetri e rregullt.

Informacione shtese

Siperfaqja
127
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament