Shitet apartament 3+1+2 poste parkimi te Lake View

2023-05-04 10:13   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 227

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 449 000 €


Në një nga zonat më elitare në Tiranë, te Liqeni Artificial, ofrohet për shitje apartament 3+1+2, në Rezidencen "Lake View".

Projekti i "Lake View" ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbim, duke e shndërruar në një nga komplekset më luksoze në Shqipëri.

Apartamenti pozicionohet në katin e 8 me pamje fantastike nga Liqeni Artificial.

Apartamenti përbëhet nga : dhome ndenje me pamje nga liqeni dhe me kënd gatimi të veçuar, 3 dhoma gjumi me dalje nga ballkoni, dy tualete dhe një depo.

Detajet cilësore që "Lake View" ofron janë:
- Kondicionimi Samsung
- Parket me dru industrial
- Tualete Incasso, me pllakat gres porcelan
- Kasete me fibra optike për Smart Home
- Fasadë xhami me vetrata triplex.

Bashkë me apartamentin përfshihen edhe dy poste parkimi në katin -2.

Informacione shtese

Siperfaqja
155
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po