Shitet, Apartament 3+1+2, Unaza E Re 129,000 - Njoftime Shqip

2023-03-25 08:53   Real Estate   Tirana   61 views Reference: 23

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 129 000 €


Disponojmë Apartament 3+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet ne Unaza e Re, Pallati Aos Construction.

Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqja e apartamentit (bruto) :112m2
• Siperfaqja e apartamentit (neto) :100.9m2
• Kati 3
• Me ashensor

Organizimi i brendshem:
• Ambienti ndenje dhe Ambient gatimi
•3 Dhoma gjumi.
•2 Tualete
• Korridor shperndares
• Me mobilim
• Me kondicioner
• Lavastovilie
• Orientimi Jug-Perendim
• Me hipoteke

Informacione shtese

Siperfaqja
112
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament