Shitet Apartament 3+1+Verande, ne zonen e Freskut!

2023-05-16 12:10   Real Estate   Tirana   43 views Reference: 307

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 135 000 € Dakortesuar


Ofrohet apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Freskut, vetem 200m larg Restorant Freskut.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8te dhe te fundit te nje ndertimi te ri te vitit 2018 dhe ofron edhe mundesine e nje verande spacioze, prej 76m2 qe ju ofron nje pamje te plote te Tiranes.

Apartamenti ka nje hyrje te dedikuar e cila e vecon nga hyrjet e tjera, duke krijuar me shume privatesi. Gjithashtu ky apartament eshte shume pak i banuar me pare.

Apartamenti eshte i tipologjise 3+1, i organizuar ne nje ambjent te perbashket ndenjeje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo dhe 1 verande qe i vjen rreth e rrotull.

Apartamenti eshte i mireinvestuar dhe i mobiluar nga arkitekt me nje stil modern me detaje kontemporane.

Informacione shtese

Siperfaqja
192
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament