Shitet apartament i investuar tek Myslym Shyri!

2023-06-07 12:43   Real Estate   Tirana   310 views Reference: 414

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 128 000 €


Shitet apartament 1+1 tek rruga Islam Alla, ne Myslym Shyr.

Apartamenti eshte investuar se fundmi ne detaje, nga parketi e deri te vetratat.

Ka nje siperfaqe totale prej 60m dhe organizohet ne sallonin e ndenjes + gatim; dhome gjumi dhe tualet.

Per me informacione me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament