Shitet apartament i ndare ne 3 garsoniere prane Pazarit te Ri!

2023-07-08 11:00   Real Estate   Tirana   68 views Reference: 486

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 245 000 €


Ofrohet per shitje ky apartament i ndare ne 3 garsoniere!

Ne apartament dukshem jane bere investime se fundmi, cilesore dhe bashkekohore.
Keto 3 garsoniere dhe 3 tualete se bashku sjellin nje siperfaqe prej 106m2.

Prona funksionon prej kohesh si AirBnb me nje klientele tashme te ngritur dhe fitime mujore te konsiderueshme. Kjo vjen sigurisht prej pozicionit strategjik, te aksesueshem dhe me kerkese te larte. Pra prona eshte nje investim ideal.

Per cdo informacion, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
106
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament