Shitet apartament ne Ali Dem

2023-04-05 15:21   Real Estate   Tirana   121 views Reference: 106

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 79 000 €


Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kaimi, tek Ali Demi.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete, organizohet ne nje sallon me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, tualet dhe llozha, orientim lindje.

Pagesa kryhet me dy keste, 20% me prenotimin e apartamentit dhe 80% mundesohet kredi me kolateralin e kompanise.

Hapesirat e perbashketa perreth rezidences do te ofrojne ambjente sherbimi dhe lehtesira per argetimin dhe kenaqesine e familjes suaj, parkim nentokesor.

Rezidenca ofron cilesi te larte ndertimi me fasade te termoizoluar, dritare alumin termik dopio xham, sistem multisplit kondicionimi, aspirim te dedikuar.

Apartamenti behet gati per banim ne nentor 2023.

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament