SHITET BIZNES PICERI,KREPERI NE RRUGE KRYESORE!

2023-05-04 14:20   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 233

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 10 000 €


Shitet biznes ne rruge kryesore prane stacionit te autobuzit. Biznesi eshte funksional prej pese vitesh dhe me pune te ngritur. Pozicionohet ne katin 0 ne nje rruge me kalueshmeri te larte, qiraja e ambientit eshte 40000 leke neto, me siperfaqe 60m2. erbehet nga 3 tavolina ne ambientin e brendshem dhe 4 jashte e mbyllur me tend dhe xhameri. Pajisjet jane blere te reja dhe jane te mirembajtura si furra e pjekjes, vatra e krepave, banaku, brumatrice, pajisja e waffels etj,. Xhiro ditore 13 000- 16 000 leke te reja ne dite. Ofrohet dhe sherbim taxi, sebashku me biznesin do te shiten dhe instagrami i ngritur dhe nr e kontaktit.
Cmimi eshte i diskutueshem!
Per cdo informacion ose nje vizit ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare