SHITET CLS 350 AMG

2023-04-04 11:19   Automjete   Tirana   134 views Reference: 78

Vendodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni


Makina eshte AMG Edition -Disqe frenash me ajrosje, -Amortizator -Disqe AMG 19" me GOMA TE REJA 4-Stinet, -Tapiceri Lekure e Zeze me veshje Druri, -Baxha Xhami me hapje me dy pozicione, -Sedilje Lekure me Ngrohje , Memorie,(1,2,3) -Sendilje me Masazh, Ortopedike Fryrje-cfryrje , -Sistem Audio me 14 Bokse Harman Kardon, -Klima 4 -Zonale Automatike me Filter karboni, -Xhama TE ZINJ PARA MBRAPA me leje per 5 vjet, -Pasqyra Elektrike me Mbyllje, Sinjale te integruara dhe trekendesha sinjalizues ne rast nderrimi te korsise, -Keyless Entry, makina hapet dhe mbyllet vetem me prekje te dorezes pa perdorur celesin, -Start-Stop Engine (ndezje me buton), -Kambio Automatike 7G me opsion Sport dhe Eco si dhe marshe F1 ne timon, -Motorr 3.0 V6 2996cc nuk e kap taksa e lluksit -Kamera Parkimi mbrapa, -4MATIC makina eshte 4x4 automatike me ESP dhe Anti-Rreshkitje, -Collision prevention Assist - Makina frenon automatikisht per te parandaluar aksidentet, -Ambient Light System me ndricim LED te -interiorit, -Lane Keep Assist - makina te sinjalizon ne rast te daljes nga korsia, -Attention Assist - makina monitoron lodhjen e shoferit, -Blind Spot Assist - makina sinjalizon nese ka makina afer ne rast parakalimi, -Hill Start Assist- makina nuk shkon mbrapa gjate nisjes ne malore, -Pilot Automatik, -Fenere Inteligjent LED Automatik, -Hapje mbyllje bagazhi me buton, -Timon Elektrik me qepje Lekure me Ulje-Ngritje dhe komanda, -Navigator i madh me Bluetooth, Internet, Usb, Karte Memorie, CD -Assistance graphic - tregon distancen e makinave perpara, -Kompjuter Bordi, -Mbeshtetese krahu Lekure Para-Mbrapa, -Mbyllje Qendore, MAKINA ESHTE NE GJENDJE 10/10 motorrike dhe estetike Me te drejte kontrolli tek Mercedes-Benz Albania ose ne servisin tuaj te besuar ! Cel : 069 995 9041 VTM: WHATS APP 067 33 77 003

Informacione shtese

Tipi Makines
Mercedes-Benz
Modeli makines
CLS 350 AMG
Viti
2010
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic
Kilometrat
180000