Shitet garsoniere ne Kompleksin Mangalem (prenotim me 20% te vleres). Mundesi financimi 80% ne banke!

2023-04-05 07:31   Real Estate   Tirana   128 views Reference: 100

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 31 000 €


Garsoniere me siperfaqe 29,3 m2, kati 3, orientim jug ne rezidencen Kaimi te Ali Demi. Apartamenti edhe pse me siperfaqe te vogel ka nje planimetri te rregullt kuadratike qe e ben 100% te shfrytezueshme. Sapo hyn ne apartament ne te djathte eshte i pozicionuar kendi i gatimit, per te vijuar me tej me tualetin me dritare, ndersa ne te djathte eshte e pozicionuar zona e fjetjes. Apartamenti eshte i mirendricuar gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete e komode.

Pagesat jane me keste e ofrohet mundesi kreditimi ne cdo banke.

Cmimi total: 31 000 Euro

Ne faze ndertimi aktualisht, e rezervoni me 20% te vleres
0685080346

Informacione shtese

Siperfaqja
30
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament