Shitet garsoniere te rruga e Dibres!

2023-04-18 13:05   Real Estate   Tirana   129 views Reference: 173

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 79 500 €


Garsoniere ne shitje, tek rruga e Dibres, ne nje ndertim te vitit te fundit!
Organizohet ne nje ambjent te perbashket ndenjeje + gatimi; 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Per me shume informacion, jeni te lutur te me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
57
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament