Shitet Hotel te Rana e Hedhun, Shëngjin️

2023-04-04 11:17   Real Estate   Lezhë   222 views Reference: 77

Vendodhja: Lezhë

Çmimi: Na Kontaktoni


Shitet Hotel te Rana e Hedhun, Shëngjin️

Hoteli ndodhet ne ane te rruges se ranes se hedhun, me 5 kate i cili perbehet nga 8 Apartamente (4 jane 1+1 dhe 4 jane 2+1), ka dy ambiente sherbimi, bar kafe dhe nje Market.

Te gjitha ambjentet (apartamentet dhe njesite) jane te arreduara.

Objekti eshte ndertuar ne vitin 2021 dhe eshte me dokumenta hipotekore.

Kontaktoni tani në nr: +355 68 80 97 414 për një vizitë në pronë.

Informacione shtese

Siperfaqja
800
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament