Shitet Mercedes Benz E Class 2017 me 190,000 km origjinale

2023-04-18 19:16   Automjete   Tirana   472 views Reference: 174

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 34 500 €


Shitet Mercedes Benz E Class viti 2017 me 190,000 kilometra origjinale. Makina është e pajisur me një panoramë të plotë, pamje E63 AMG origjinale, 220 Nafte, sisteme si Distronik dhe Blind Spot, dhe disqe AMG 20 me goma të reja. Përvoja e vozitjes është gjithashtu tërheqëse me funksione si F1 në timon, Start Stop Engine, KeyLess Go, Ambient Light Full Color, Dynamic Drive Sport / Sport + / Eco / Comfort / Individual, Sensor Parkimi 360 °, Sensor Shiu, Sensor Inteligjence, dhe Drita Automatike. Për komoditetin tuaj, makina ka një kroskot digital, Navigator Harta 3D 2022, DVD Bluetooth AUX USB SD CD, sendila elektrike, sendila me ngrohje dhe klima individuale. Të gjitha këto paketa i bashkohen një Sallon Luxury, timon AMG, muzika Burmester, dhe tregues tabelash për të siguruar një përvojë të lartë të vozitjes. Makina është në një gjendje të shkëlqyeshme dhe është e pajisur me letra të paguara dhe një targë personalizuar.

Informacione shtese

Tipi Makines
Mercedes-Benz
Modeli makines
Mercedes Benz E Class
Viti
2017
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic
Kilometrat
190 000