Shitet Mercedes GL320 Bluetec Okazion

2023-04-03 08:02   Automjete   Vlorë   89 views Reference: 62

Vendodhja: Vlorë

Çmimi: Na Kontaktoni


Shitet Mercedes GL320 Bluetec
Prodhim 2010 model 7 vendesh
Sensore parkimi para, mbrapa, Kamer
Sistem frenimi ABS, ESP
Kamjo 7G Tiptronik
Navi i madh, Harman Kardon
Tapiceri krem shume e pastër
Sedilje me komanda elektrike me ngrohje
Tevan xhami qe hapet
4 xhamat elektrik
Pasqyrat me palosje
Mbyllje qendrore MB me pult
4x4 ulje ngritje sipas terrenit
Makina nuk ka asnje problem dhe i jane bere rregullisht te gjitha serviset me km e veta.
Dokumentacion I rregullt targa, leje, taksa, siguracion prera.

Informacione shtese

Tipi Makines
Mercedes-Benz
Modeli makines
GL320 Bluetec
Viti
2010
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic