Shitet Mercedes GLK-250 Nafte 2013, Njoftime Shqip

2023-03-27 14:44   Automjete   Fier   298 views Reference: 30

Vendodhja: Fier

Çmimi: 15 800 € Dakortesuar


Shitet Mercedes GLK-250 Nafte 2013. 169.000 kilometra
Makina ka opsione si:
-Kamera parkimi dhe sensor
-Drita Xenon me Ulje ngritje dhe automatike me sensor.
-Lane keep assist(dredh timonin kur del nga korsia)
-Start/Stop ndezje makines me celesa ne xhep
-Hapje dyersh me shenje gishti
-Sedilje elektrike me memorje dhe ngrohje.
-Timon teleskopik Timon me ngrohje.
-Look Amg fabrike
-Marsha ne timon
-Disqe 20 me goma te reja.
-Blue Tec(Adblue).
-4 Matic.
-Navi i madh me USB,CD, Bluetooth.
Makina eshte ne gjendje shum te mire.
Cmimi 15800€
Diskutushem

Informacione shtese

Tipi Makines
Mercedes-Benz
Modeli makines
GLK
Viti
2013
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic
Kilometrat
169000