Shitet super apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit!

2023-05-05 08:37   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 239

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 149 900 € Dakortesuar


Shitet super apartament tek Rruga e Elbasanit!
Ne Rrugen e Elbasanit ofrohet per shitje apartament 2+1!
Prane dy vendndodhjeve strategjike si Piramida dhe DownTown One.

Ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytet, me komunitet te perzgjedhur dhe fasilitet te ndryshme publike dhe private, si mundesi ideale banimi dhe investimi.
(AirBnB ose qira mujore)

Apartament 2+1, organizohet me koridor hyres i cili ben shperndarje ne dhome gjumi, ambientin e dites (ku eshte disi e vecuar ambienti i ngrenies me ate te ndenjes), dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Siperfaqe neto e apartamentit eshte 68m2

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament