Shitet Vile 3 katëshe ne Sarandë,Kep Merli!

2023-05-31 10:46   Real Estate   Sarandë   41 views Reference: 396

Vendodhja: Sarandë

Çmimi: 490 000 € Dakortesuar


Shitet Vile 3 katëshe ne Sarandë, ne Berdenesh
Vila ndodhet 10 metra distance nga Kep Merli, 100m nga deti, nje zone super e qete ku perreth ka vetem Vila banimi dhe gjelberim

Perbehet nga 3 kate mbi toke edhe nje kat nen toke.
Me siperfaqe totale 400 m2.

Ndertuar me cilesi te larte ndertimi, materiale cilesore

Organizimi i Viles:
Kati perdhe - Pishine, Garazh
Kati pare - Sallon, 1 tualet
Kati dyte - 3 dhoma gjumi, 2 tualete
Kati trete - Tarrace dhe nje dhome e vogel

Ne total jane 1 dhoma ndenjiesh, 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete, 1 pishine, 2 poste parkimi, 1 tarracë
Ndertimi perfundon per 1 vit

Informacione shtese

Siperfaqja
400
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Shtepi Private
Parking
Po