Shitet Vile tek Lura 3 Gjiri i Lalzit!!

2023-05-15 12:31   Real Estate   Durrës   31 views Reference: 301

Vendodhja: Durrës

Çmimi: 680 000 € Dakortesuar


Vile ne shitje tek lura 3 tek gjiri i lalzit

vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

ka oborr rrethues

eshte e organizuar ne dy kate dhe nje verande

ka 3 dhoma gjumi 3 tualete

Informacione shtese

Siperfaqja
345
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private