Shtepi me Qira Tek Shkolla Kushtrimi i Lirise Tirane

2023-06-06 16:13   Real Estate   Tirana   266 views Reference: 413

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 230 €


Jap apartment 1+1 me qera, Tirane tek Shkolla Kushtrimi i Lirise, Ali Dem. Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te reja dhe kondicioner. Apartamenti eshte mese ideal per nje cift. Zona eshte shume e qete dhe ke mundesi parkimi. Krevati dopio dhe dysheku jane poashtu te rinj!

Informacione shtese

Siperfaqja
50
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament